Профілактичні заходи «Як уберегтися від корона вірусної хвороби»

Спочатку нового навчального року, який розпочався в умовах карантину через  коронавірус, у закладі освіти зі здобувачами освіти постійно проводяться профілактичні бесіди, практичні заняття з правил особистої гігієни та навчання в умовах карантину. Шкільний лікар, учителі, вихователі проводять для дітей виховні заходи, спрямовані на профілактику коронавірусної хвороби, розповідають про особливі умови навчання, про користування індивідуальними засобами захисту, про ознаки захворювання. В кожному класі створено інформаційні куточки «Коронавірус: профілактика інфікування та поширення». Особлива увага приділяється гігієні рук, дотриманню відповідної дистанції, етикету чиханню та кашлю. Такі заняття допомагають дітям зрозуміти основні поняття профілактики та контролю захворювань.