Виховний захід «Тонкощі етикету»

19 листопада 2020 року вихователь Левченко Наталія Олегівна провела з учнями 9 класу виховний захід «Тонкощі етикету». Захід був спрямований на виховання у дітей морально-етичних норм, прищеплення правил культурної поведінки та спілкування, виховання найкращих людських чеснот. Учні розгадували загадки та читали вірші про «ввічливі» слова, пригадували прислів’я та приказки про вихованість, розбирали різноманітні життєві ситуації, давали оцінку правильній поведінці та негативній, тобто розкривали та засвоювали секрети та тонкощі такої складної науки, як етикет.

Уроки безпеки з правил дорожнього руху

Упродовж Тижня дорожнього руху з 16.11.2020 по 20.11.2020 класні керівники і вихователі провели уроки безпеки з правил дорожнього руху. Під час занять діти повторили правила дорожнього руху, отримали пам’ятки пішохода, закріпили знання з тем «Світлофор, сигнали світлофора», «Дорожня розмітка, дозволені місця переходу вулиці», «Дорожні знаки» тощо.