День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — державне свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада. Це свято встановлене «… з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

20-23 листопада 2020 року класні керівники та вихователі провели патріотичні уроки на тему «Україна в наших серцях», учні закладу переглянули документальний фільм «Молитва за Україну» та взяли участь у Всеукраїнському конкурсі від проекту «Всеосвіта «Будьмо гідними!», в шкільній бібліотеці пройшла виставка «В єдності сила народу».

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати»

У лютому 2020 року учні закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Садок вишневий коло хати» від освітнього проєкту «Всеосвіта» до дня народження Т.Г.Шевченка. Вихованці перевірили наскільки добре знайомі з творчістю та особистістю Кобзаря.

Результати конкурсу:

І місце: Іванова Олена (9 клас).

ІІ місце: Коваленко Олександр, Голіхвастов Геннадій (9 клас).

ІІІ місце: Литовченко Тетяна, Бабенко Світлана, Звєрєв Віктор, Діжиченко Богдан, Нечмерьов Вадим (9 клас).

Сертифікати учасників: Даниленко Нікіта, Малохвей Артем, Жарко Дмитро, Багірзаде Джавід (9 клас).

Дипломи і сертифікати учасників, подарунки учні отримали до Дня української мови та писемності.

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо нових знань і нових перемог у освітніх конкурсах.

Тиждень дорожнього руху  «Безпека на дорозі – безпека життя»

З 16 листопада по 20 листопада 2020 року в закладі освіти проведено Тиждень дорожнього руху  «Безпека на дорозі – безпека життя»

за планом:

Дата Заходи Клас Відповідальний
16.11.2020-20.11.2020 Виставка в шкільній бібліотеці на тему «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»; 1- 10 Бібліотекар Позднякова О.М.
19.11.2020 Єдиний урок  безпеки з правил дорожнього руху  «Правила дорожні вивчай – нещасних випадків уникай» 1- 10 Класні керівники, вихователі
17.11.2020 Екскурсії:

–  «Спостереження за роботою світлофора».

–  «Ми — пішоходи. Ми — пасажири».

Класні керівники, вихователі
18.11.2020 Виставка плакатів і малюнків «Ми – пішоходи». 1-10 Білоєдова Л.І.
20.11.2020 Підведення підсумків проведення Тижня знань Правил дорожнього руху. 1- 10 Білоєдова Л.І.

Класні керівники, вихователі