Профілактична бесіда про коронавірус

9 грудня 2020 року вихователь Неонета Ірина Вікторівна провела з учнями 6 класу профілактичну бесіду про коронавірус «Бережи здоров’я змолоду». Під час бесіди вихователь розповіла про небезпечність коронавірусної хвороби, про дотримання протиепідемічних вимог, повторили правила з техніки миття рук та обробки їх антисептиком, користування масками, про важливість дотримання дистанції. Діти навчились визначати необхідну небезпечну відстань один від одного без вимірювальних приладів. Провели дослід з милом, який продемонстрував, що віруси і мікроби добре та швидко змиваються мийними засобами. Малювали коронавірус. Під час заходу учні переглянули інформаційні відеоролики про захист від коронавірусу. Виховний захід був корисним та цікавим, вихователь у доступній формі надала дітям інформацію про небезпечну хворобу та правила запобігання захорюванню.