Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Світ Dreams»

У грудні 2020 року вихованці закладу освіти брали участь у Всеукраїнському фестивал-конкурсі «Світ Dreams» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво». Фестиваль проводився ГО «Українська Мистецько-Культурна Асоціація»  за підтримки Міністерства освіти і науки України для дітей та молоді з обмеженими можливостями. Учні на  конкурс представили свої роботи у різних техніках, які опановують на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва та у позаурочний час на гуртковій роботі.

Учасники конкурсу:

1. Бабенко Світлана, учениця 9 класу, підготувала композиції з природного матеріалу та панно зі стрічок.
  2. Діжиченко Богдан та Коваленко Олександр, учні 9 класу, підготували різдвяні віночки та ялинкові прикраси-кульки.
  3. Дмитрієв Микола, учень 10 класу, підготував новорічну ширму у техніці ниткографії.
  4. Демченко Денис, учень 10 класу, приймав участь з малюнками.
  5. Жарко Дмитро, учень 9 класу, підготував діамантову вишивку.
  6. Литовченко Тетяна, учениця 9 класу, представила вишивку бісером.
  7. Стадник Кирило, учень 5 класу, представив декоративні шкатулки з прищіпок та мотузок.

Учасників до конкурсу готували педагоги: Халєєва Вікторія Олександрівна, Білоєдова Любов Іванівна та Бондаревська Ольга Борисівна. Вони вчили, надихали, підтримували, розвивали своїх вихованців. Журі конкурсу оцінило старання учасників фестивалю та присудило команді школи  І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо нових перемог та творчого розвитку!