Математична вікторина «Країна математики» у 4-А класі

Згідно плану проведення заходів закладу освіти, присвячених Року математичної освіти в Україні, учитель Кіщенко Надія Володимирівна 22 грудня 2020 року провела для учнів 4-А класу математичну вікторину «Країна математики». В цікавий та захоплюючий світ потрапили діти під час подорожі до Країни математики. Вони зустрілись із справжньою принцесою, яка провела веселі ігри та конкурси: «Хто швидше?», «Аукціон», «Оживи цифру», запропонувала математичні задачі та допомогла розв’язати складні ребуси. Отже, учні поринули у світ, не лише пізнавальної, а також і розважальної науки!  І, звичайно ж, вчилися самостійності, відповідальності та вмінню працювати у команді для досягнення спільної мети – успіху!