Нагороди за учать у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Світ Dreams»

Учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Світ Dreams» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», що проводився у грудні 2020 року Українською Культурно-Мистецькою Асоціацією за підтримки Міністерства освіти і науки України, отримали нагороди: дипломи І ступеню та пам’ятні знаки. Вітаємо наших переможців: Бабенко Світлану, Діжиченка Богдана,  Коваленка Олександра,  Жарка Дмитра, Литовченко Тетяну, учнів 9 класу; Дмитрієва Миколу та Демченка Дениса, учнів 10 класу; Стадника Кирила, учня 5 класу; Халєєву Вікторію Олександрівну, Білоєдову Любов Іванівну, Бондаревську Ольгу Борисівну, педагогів, які навчають, розвивають, підтримують та надихають своїх вихованців. Бажаємо нових перемог та творчих успіхів!