Нагорода за участь у конкурсі-виставці «Різдвяна писанка»

Вихованці закладу освіти у грудні 2020 року приймали участь у обласній виставці-конкурсі «Різдвяна писанка», який проводив Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості. Під керівництвом учителя трудового навчання Білоєдової Любові Івановни Іванова Карина, учениця 7 класу,  підготувала  святкову ширму-вишивку «Різдвяні візерунки»,  за яку отримала Диплом ІІІ ступеня за роботу у номінації «Різдвяна вишивка» у віковій категорії 11-14 років. Під керівництвом учителя трудового навчання Халєєвої Вікторії Олександрівни учні Іванова Олена та Коваленко Олександр, учні 9 класу, підготували композицію у техніці декупажу «Святковий букет», за яку отримали Подяку за високий рівень виконання творчої роботи та активну участь у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка». Вітаємо наших талановитих учнів та їх педагогів, бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових перемог.

День Героїв Небесної Сотні

У ці лютневі дні Україна вшановує пам’ять тих, хто навічно пав на Майдані за нашу свободу у 2014 році. У закладі освіти пройшли уроки пам’яті Героїв Небесної сотні, тих, хто відстоював своє право на євроінтеграцію, право на життя у країні, де немає насильства, де кожна людина має захищені права.  Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Педагоги школи особливу увагу приділив освітленню подій 2013-2014 років, діти слухали пісні, дивились відеохроніку. Основна мета заходів – донести до учнів почуття гордості за те, що в нашій країні є багато прикладів того, як треба любити і захищати свою Батьківщину.

ДОВІДКА. День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ятний день встановлено указом Президента Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.(https://uk.wikipedia.org/wiki)

18-19 лютого 2021 року у закладі освіти були проведені заходи, присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні за наступним планом:

Назва заходу Термін виконання Відповідальний
1. Складання та затвердження плану проведення заходів присвячених Дню Героїв Небесної Сотні 13.02.2021 Заступник директора з НВР

Заступник директора з ВР

Педагог-організатор

2. Організація виставки у шкільній бібліотеці «Час плине, а пам’ять залишається» 15.02.-

Шкільний бібліотекар
3. Проведення уроки пам’яті «Хто вони Герої Небесної Сотні?» у 1-10 класах 18.02.-

Вихователі

4. Організувати виставку плакатів і малюнків «З Україною в серці»

18.02.-

5. Створення тематичного куточка «Небесна Сотня»» 18.02.-

Шкільний бібліотекар

6. Перегляд відеороликів про події Революції гідності: «Люди творять історію. Небесна Сотня», «Пам’яті Небесної сотні» для учнів 7-10 класів 18.02.-

Педагог-організатор

7. Висвітлення виховних заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні на шкільному веб-сайті. 22.02.-23.02.2021- Світайло І.Б.

Зубрилова О.М.

Лекція «Психоактивні речовини: «задоволення» чи наслідки»

22 лютого 2021 року педагогічні працівники, шкільний лікар та практичний психолог закладу освіти брали участь у дистанційній лекції «Психоактивні речовини: «задоволення» чи наслідки», що проводив Харківський обласний центр молоді з метою ознайомлення з проблемою профілактики наркоманії у дитячому середовищі, формування у підлітків позитивної мотивації до здорового способу життя, негативного ставлення до наркотиків та шкідливих поведінкових звичок, виховання довіри до людей, здатності співпереживання, доброти, навчання молоді навичок інтерактивного спілкування у колективі, саморегуляції, долання негативного настрою та оптимістичного ставлення до життя. Матеріали, які подали фахівці під час лекції, педагоги будуть використовувати під час занять з вихованцями.

Математичний КВК у 8 класі

22 лютого 2021 року вихователь Ускова Марина Олексіївна провела з учнями 8 класу відкритий виховний захід «Математичний КВК» до Року математичної освіти в Україні. Захід сприяв формуванню у дітей інтересу до вивчення математики, умінню використовувати набуті математичні знання у повсякденному житті. Захід пройшов у формі змагання двох команд. «Кмітливі» та «Винахідливі» показували свої уміння у розв’язанні прикладів, задач з «родзинками», геометричних та математичних ребусів та загадок, читанні віршів про науку математику, пригадували «математичні»  прислів’я, приказки, казки. Захід проведений на належному методичному рівні, цілі заходу було досягнуто. Усі учні класу були залучені до заняття, вони були активні та зацікавлені. У чесному змаганні перемогла «дружба» – команди набрали однакову кількість балів за конкурсні завдання.

Виставка «З Україною в серці» до Дня Героїв Небесної Сотні

18-19 лютого 2021 року в закладі освіти організовано виставку дитячих плакатів та малюнків «З Україною в серці» до Дня Героїв Небесної Сотні. Вихованці в своїх роботах показали власне сприймання героїзму та патріотизму  українців, прагнення незалежності країни,  свободи та демократії української держави, відданості, любові до Батьківщини.  До цієї пам’ятної дати було створено тематичний куточок «Небесна Сотня» для вшанування пам’яті та подвигу Героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції гідності у 2014 році.