Відкритий урок з української мови у 4-А класі

2 березня 2021 року згідно плану проходження атестації учитель Кіщенко Надія Володимирівна провела з учнями 4-А класу відкритий урок української мови на тему: «Види речень за метою висловлювання та інтонацією». Метою уроку було формування та розширення знань учнів про види речень, формування вміння розрізняти їх в усному та писемному мовленні, розвиток вміння спостерігати, аналізувати та синтезувати мовні явища, збагачувати активний і пасивний словниковий запас, коригувати мовлення, сприяти пізнавальній та творчій активності школярів. Учні вчилися складати речення за схемами і малюнками, правильності їх інтонування, оформлення на письмі. Також діти відгадували загадки і анаграми, ставили та шукали відповіді на запитання однокласників, вчителя, промовляли скоромовки. Школярі були активними та згуртованими, доброзичливими і завзятими у колективній співпраці. Вчитель багато уваги приділяла також і темі патріотичного виховання та поваги до історичного минулого Батьківщини. Учні з інтересом та задоволенням переглянули стрічку про життєвий шлях і творчість Тараса Шевченка, читали напам’ять уривки з його творів, ознайомилися з виставкою книг славетного сина українського народу, вшанувавши пам’ять великого Кобзаря.