Участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпека на дорозі» від Всеосвіти

Дотримуватись Правил дорожнього руху вкрай важливо, адже вони охороняють і підтримують порядок на дорогах, забезпечують загальну безпеку дорожнього руху і, відповідно, людського життя. Відповідальне ставлення до вимог Правил зменшить ризики потрапляння у дорожньо-транспорті пригоди, а тому кожному учневі корисно та необхідно знати, як правильно і безпечно поводитись на дорозі.

П’ятеро учнів 7класу взяли участь у новому цікавому Всеукраїнському конкурсі у форматі онлайн ТОВ «Всеосвіта» – «Безпека на дорозі».  До конкурсу вихованців підготувала учитель основ здоров’я Білоєдова Любов Іванівна.

Мета конкурсу – покращення знань правил дорожнього руху, підвищення рівня безпеки, правової свідомості та відповідльності учасників дорожнього руху в Україні.

За підсуками конкурсу учні отримали нагороди:

Диплом І ступеню – Іванова Карина, Горнєва Вікторія.

Диплом ІІ ступеню – Карпов Максим, Кудлай Максим.

Диплом ІІІ ступеню – Кощій Дмитро.

Учні показали чудові результати, проявили інтелектуальні здібності, уміння мислити, долати труднощі, змагаючись з гідними суперниками.