Атестація педагогічних працівників 2021

15 березня 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа

№ 3» Харківської обласної ради пройшло засідання атестаційної комісії І рівня. У 2020/2021 навчальному році  атестувались  п’ять педагогічних працівників. На засіданні кожен з педагогів представив своє педагогічне портфоліо, в яких було узагальнено досвід роботи  у міжатестаційний період: досягнення педагога та його учнів, напрацьовані методичні матеріали, друковані роботи тощо. Загалом  усі  педагоги школи успішно пройшли атестацію:

1. Учитель розвитку мовлення Гончарова Наталія Миколаївна — підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
  2. Учитель предмету «Соціально-побутове орієнтування» Литвищенко Тетяна Іванівна – підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
  3. Учитель початкових класів Кіщенко Надія Володимирівна – підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії».
  4. Вихователь Левченко Наталія Олегівна: встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» як вихователю, встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» як учителю інформатики.
  5. Учитель Головченко Наталія Валентинівна — встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» як вихователю, встановлення кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» як учителю трудового навчання.

18 березня 2021 року учителі Гончарова Н.М. та Литвищенко Т.І. успішно пройшли атестацію на засіданні  атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та підтвердили раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».