ПРОЄКТ «ГОРОД НА ПІДВІКОННІ»

Весна – пора польових робіт. Здобувачі освіти 7 та 10 класів разом з вчителями квітникарства Івановою Наталією Володимирівною та Головченко Наталією Валентинівною  влаштували яскраво прикрашені мінігороди, де у контейнерах з ґрунтом на вікнах ростуть цибуля, квасоля, помідори, горох, часник, озима пшениця. Протягом місяця вихованці сіяли, садили рослини, поливали їх, доглядали, спостерігали за ними.  Результат своєї кропіткої праці здобувачі освіти разом з педагогами вирішили показати в фотопроєкті «Город на підвіконні», який можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=qaOrh16W5Ig&t=5s .

Проєк «Город на підвіконні» сприяє розвитку допитливості і спостережливості в учнів, він допомагає краще засвоювати знання про розвиток  рослин, прищеплює інтерес до уроків квітникарства. Вирощення мінігороду має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Вихованці отримують навички догляду за  рослинами, дізнаються про умови вирощування городних рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці.

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ «ЗБЕРЕЖИ ПЕРВОЦВІТ»

Щороку навесні у закладі освіти проходить екологічна акція «Збережи первоцвіт». Акція покликана залучати учнів до вивчення проблем збереження первоцвітів, ознайомлення із загрозами зникнення квітів. Педагоги провели виховні години «Не зривайте первоцвіти», під час яких діти дізнались багато пізнавальної, цікавої інформації про первоцвіти та охорону зникаючих видів. Учні намалювали перших «вісників» весни. З дитячих малюнків та інформаційних карток створили екологічну «Збережи первоцвіт!» Адже власноруч намальовані квіти тішитимуть око і зривати первоцвіти не потрібно. Під час занять учні читали вірші про неймовірну красу і ніжність перших весняних квітів. Закликали не зривати оберемки квітів, а краще милуватися ними в природі.

Гаслом пекологічної акції стали слова: «Кожен з нас повинен усвідомлювати, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті природного угрупування, є їх невід’ємною частиною і потребують нашого захисту.»