ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ «ДИВОВИЖНИЙ КОСМОС З ГЕОМЕТРИЧНИХ ФІГУР»

12 квітня 2021 року згідно плану виховних заходів, присвяченому  Року математичної освіти в Україні, пройшла виставка дитячих творчих робіт «Дивовижний космос  з геометричних фігур». Виставка присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики, тому тематика надихала на виявлення фантазії та застосування математичних знань. Учні з педагогами та батьками виготовили малюнки, панно та аплікації на космічну тематику, використовуючи для зображення геометричні фігури. Отже, геометрія вкотре  тісно переплелась з навколишнім життям. Діти у цікавій та невимушеній формі продовжують вивчати математику.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ АВІАЦІЇ ТА КОСМОНАВТИКИ

Святкування Всесвітнього дня авіації та космонавтики (Міжнародного дня польоту людини у космос) відбувається щорічно 12 квітня. В цей день у 1961 році людина уперше здійснила політ у космос. Першим космонавтом був  Юрій Гагарін. 12 квітня 2021 року святкують 60-річчя першого польоту людини у космос.

В закладі освіти до Дня авіації та космонавтики провели пізнавально-творчий проєкт «Освоєння космосу», який складався з наступних виховних заходів:

– Виховні години «Шлях до зірок».

– Виставка дитячих творчих робіт «Дивовижний космос».

– Літературно-інформаційна виставка в шкільній бібліотеці «Історія космонавтики».

– Шкільний флешмоб «Поїхали! Відчуй себе Гагаріним!»

– Перегляд пізнавальних документальних фільмів про космонавтику.

Переглянути підсумки пізнавально-творчого проєкту «Освоєння космосу» можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=zB7eyapMbvY&t=6s