Сертифікати учасників ІІ Міжнародного уроку доброти

Листопад 2021 – сертифікати учасників  ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від БФ «Щаслива лапа».

СУПЕРВІЗІЯ У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

У листопаді 2021 року у закладі освіти проведено супервізію. Супервізія проводилася  за напрямами, пов’язаними з професійним стандартом вчителя початкових класів Нової української школи та створенням  сучасного освітнього  середовища. Супервізором Ротфорт Діаною Вікторівною було оглянуто освітнє середовище, дидактичні матеріали, осередки початкових  класів. Супервізор надала консультативну допомогу педагогам з  актуальних  питань впровадження  Концепції  НУШ,  освітніх  програм  і  навчальних  планів з метою  підвищення  їхньої компетентності,  відповідального  виконання  посадових обов’язків, підтримки та запобігання професійному вигоранню, впровадження  сучасних  технологій  навчання,  використання  інформаційно-комунікаційних і цифрових технологій. Супервізія показала, що початкова школа закладу освіти відповідє вимогам впровадження НУШ та забезпечена всім необхідним для того, щоб освітній процес проходив на високому рівні.