День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2021 року на виконання Постанови Верховної ради України від 12.11.2015 № 793-VIII «Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», в нашому навчальному закладі були проведені уроки-пам’яті з приводу цієї болісної трагедії. Ми пам’ятаємо подвиг!

День вшанування учасників

Андріївські вечорниці «Паті на хаті»

14 грудня 2021 року вихователь Левченко Наталія Олегівна провела з учнями старших класів українознавче свято-вечорниці «Паті на хаті». Це андріївські вечорниці на сучасний лад. У цьому заході поєднались старовинні українські традиції та звичаї з сучасними молодіжними розвагами. Дівчат та юнаків приймала господиня. Дівчата ворожили, загравали до хлопців. Юнаки жартували та піднімали всім настрій. Які ж вечорниці без розваг? На паті були ігри: «Спортивні змагання», «Кусання бубликів», «Знайди яблуко», пісенний та танцювальний баттли, загадки, ребуси і, звичайно, театралізована народна забава «Кусання калити». Виховний захід вийшов пізнавальний, цікавий, веселий. Діти були активні та задоволені. Вони залучились до відтворення та збереження українських традицій та звичаїв, що сприяє національно-патріотичному вихованню. Андріївські вечорниці подарували усім гарний настрій та позитивні емоції.

Участь у виставках-конкурсах від КЗ “ХОПДЮТ”

У грудні 2021 року вихованці закладу освіти взяли участь в декільках конкурсах які відбудуться  у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості з 20 грудня 2021 року а саме:

• Обласній виставці-конкурсі «Різдвяні писанки»
  • Обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Новорічна композиція”
  • Обласна благодійна акція “Різдвяний віночок”

На виставку подали свої роботи наступні учні:

1. Композиція ««Зимові квіти»», Мараховська Лора, 10 клас, під керівництвом Халєєвої Вікторії Олександрівни
  2. Композиція «Ялинка-перлинка», Філатов Іван, 8 клас, під керівництвом Ганечі Ольги Вікторівни
  3. Композиція «Новорічна красуня», Іванова Карина, Миргородський Антон 8 клас, під керівництвом Ганечі Ольги Вікторівни
  4. Композиція «Перший сніг на поріг» , колективна робота 5-А класу, під керівництвом Білоєдової Любов Іванівни
  5. Святкова ширма «Мороз малює різдвяні візерунки», Іванова Карина, 8 клас, під керівництвом Білоєдової Любові Іванівни.
  6. Новорічний букет «В очікуванні дива», Діжиченко Богдан, Коваленко Олександр під керівництвом Халєєвої Вікторії Олександрівни
  7. Новорічний вінок «Різдвяний снігур», колективна робота 5-А класу, під керівництвом Білоєдової Любов Іванівни
  8. Новорічний вінок «Різдвяний павич», Філатов Іван, 8 клас, під керівництвом Халєєвої Вікторії Олександрівни
  9. Різдвяний вінок «Різдвяний настрій», Філатов Іван, Іванова Карина, Миргородський Антон під керівництвом Ганечі Ольги Вікторівни і Зубрилової Ольги Миколаївни