Природоохоронна акція «Нагодуй птахів»

Зимовий час – це не тільки веселі свята, жваве катання з гірок, відчайдушна гра в сніжки, але і міцні морози з пронизливим вітром. Тому наше завдання – піклуватися про братів наших менших. Птахи, які зимують у нас, дуже потребують допомоги. З метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, розвитку пізнавального інтересу до життя зимуючих птахів, бажання допомагати їм у важких зимових умовах, для формування уявлення про роль людини в житті птахів взимку щороку в школі проходить природоохоронна акція «Нагодуй птахів». На початку зими проходить конкурс «Годівничка». Учні школи разом зі своїми педагогами та батьками виготовляють годівнички різних типів та розвішують їх на території школи. Виготовляють годівнички з дерева, картону, пластикових пляшок, природних та інших матеріалів. Годівнички вийшли на славу – красиві і на різний смак. Тепер діти щодня приносять до годівничок щось поживне, ведуть спостереження за птахами. Якщо кожен із нас у зимовий час допоможе птахам – зробить годівничку, насипе небагато зерна, хлібних крихт, то цим допоможе перезимувати нашим птахам. Давайте разом турбуватися про братів наших менших та зупиняти вимирання птахів узимку. Не будьмо байдужі й оберігаймо природу!