УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «ДО ДНЯ КОЗАЦТВА»

У жовтні 2022 року учні 8 та 10 класів закладу освіти взяли участь у дистанційному ІІ Всеукраїнському творчому конкурсі «До Дня козацтва» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво». На конкурс вихованці подали панно «Ґудзикова Україна», яке вони виготовили на уроках трудового навчання з різноманітних ґудзиків. Цю колективну творчу роботу учні виконували декілька місяців. Ґудзики для цієї роботи збирали всією школою, потім діти їх сортували за розміром, кольором, фактурою. Вчителі допомагали виготовити основу, фон, контур для карти. Вона вийшла незвичайною, великою за розмірами, яскравою і стала справжньою прикрасою школи. В конкурсі учні зайняли ІІІ місце і отримали диплом, а педагоги – подяку за плідну працю, активну участь, та високу підготовку вихованців до конкурсу. Вітаємо учасників конкурсу. Бажаємо подальших творчих успіхів, натхнення, миру та розвитку талантів!