ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 2022

Тиждень безпеки дорожнього руху в КЗ “ХСШ №3” ХОР проходив згідно плану виховної роботи на 2022/2023 навчальний рік з 14.11.2022  по 18.11.2022 року у дистанційній формі. Проведені заходи, спрямовані на ознайомлення та закріплення знань учнів на тему правил безпеки дорожнього руху. Класні керівники, вихователі, учитель основ здоров’я провели наступні заходи:

– Єдиний національний урок «Будь помітним на дорозі»;

– Бесіди про дотримання правил дорожнього руху;

– виставка в шкільній бібліотеці «Дотримуйся правил дорожнього руху»;

– Перегляд відео презентацій, навчальних фільмів «Безпека на зупинках громадського транспорту. Безпека пасажира»;

– конкурс малюнків по класах «Твій друг – безпечний рух»;

– віртуальні квести, ігри, вікторини на тему безпеки дорожнього руху;

– ознайомлення з пам’ятками «Дотримуйся правил дорожнього руху», «Правила пішохода».

Підсумки проведення Тижня безпеки дорожнього руху в школі можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=s2WFN6QEbW4

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи – це державне свято,  яке в Україні відзначається щорічно 21 листопада на честь Помаранчевої революції 2004 року і Революції Гідності 2013 року, на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Воно було започатковане Указом Президента країни від 13 листопада 2014 року.

В закладі освіти  класними керівниками, вихователями та педагогом-організатором проведені патріотичні онлайн-уроки «Гідність та Свобода України», квест-ігри,  історичні казки та відеофлешмоб «Гідність – це…», в якому учні школи розвповіли як розуміють слово гідність. Подивитись флешмоб можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=BebaoNCIRcE

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що приймають участь у військових діях по звільненню нашої країни від ворогів. Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!