ПІДСУМКИ ІІІ МІЖНАРОДНОГО УРОКУ ДОБРОТИ ТА СЕРТИФІКАТИ УЧАСНИКІВ

5 жовтня 2022 року 4 та 9 класи нашого закладу освіти брали участь у ІІІ Міжнародному уроці доброти, який присвячений гуманному та відповідальному ставленню до тварин (собак та котів) та Всесвітньому дню захисту тварин.

Учасники  отримали електронні сертифікати учасників ІІІ Міжнародного уроку доброти. Проведення «Уроків доброти» проходило за ініціативою та підтримки БО «БФ «Щаслива лапа».

Організатори Уроку доброти щиро дякують усім учасникам заходу за участь у  такий непростий час для нашої країни!

Результати та цікаві факти про ІІІ Міжнародний урок доброти 2022:

1. В 2022 році до участі в проведенні уроків долучились не лише навчальні заклади з усіх областей України, але і небайдужі педагоги та учні ще 10 країн: Великої Британії, Грузії, Латвії, Литви, Молдови, Румунії, Сербії, Словаччини, Хорватії та Чорногорії.
  2. З 3 по 9 жовтня 2022 року організаторам заходу надійшло понад 2600 листів від учасників ІІІ Міжнародного уроку доброти.
  3. Упродовж 5 днів, не зважаючи на повітряні тривоги, обстріли, окупацію та відсутність світла, 2027навчальних закладів України провели 15078 Уроків доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
  4. У нашій країні ІІІ Міжнародний урок доброти пройшов у 1260 населених пунктах (253 міста, 52 селища міського типу, 855 сіл).
  5. Навіть тимчасова російська окупація не завадила українським школам долучитись до Уроку доброти. Так, традиційно учасниками заходу стали навчальні заклади: Бердянська, Лисичанська, Мелітополя, Херсону та інших міст та сіл. І це попри небезпеку від окупаційної псевдовлади.
  6. Всього 3-7 жовтня в світі проведено – 15 172 уроків доброти.

Організатори заходу  наголошують:  «Разом ми робимо цей світ добрішим!» та запрошують усіх охочих долучатись до інших активностей для школярів від освітнього проєкту «Біоетика» Благодійного фонду «Щаслива лапа» – https://happypaw.ua/ua/bioethics/news . Абільш детально ознайомитись з результатами ІІІ Міжнародного уроку доброти та переглянути невеликий фотозвіт можна на нашому сайті –    https://happypaw.ua/ua/bioethics/news/one/87.