ПОСТЕРИ «СПІЛЬНО ДО НАВЧАННЯ»

30 листопада 2022 року КЗ «ХСШ №3» ХОР  отримав електронні версії  постерів «Спільно до навчання» у рамках загальнонаціональної кампанії, що реалізується ГС «Освіторія» у співпраці з Міністерством освіти на науки  та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). В межах кампанії також розроблено платформу OsvitaNow https://osvitanow.org/ , де зібрані відповіді на найпоширеніші запитання педагогів і батьків щодо навчання, здоров’я, психологічної та соціальної підтримки тощо. Яскраві постери з посиланням на платформу допоможуть вчителям, учням та їхнім батькам дізнатися більше про правила евакуації у школі, мінну безпеку, активності в укритті, ВШО. А також знайти поради щодо психологічної підтримки дітей різного віку та самопідтримки для батьків та вчителів. Переходьте за посиланням або скануйте QR-код та більше дізнавайтесь про навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали від Оcвіторія Медіа.

КВІТКОВИЙ РАЙ У КОЖНІЙ ШКОЛІ УКРАЇНИ

Восени 2022 року Комунальний заклад «Харківська спеціальна школа № 3» Харківської обласної ради долучився до участі у благодійному освітньому проєкті від Flowers4school, спрямованому на озеленення Українських шкіл від квіткових виробників Нідерландів та України. У рамках соціально-освітньої програми заклад освіти отримав коробку зі справжнім скарбом: колекцію з 500 цибулин квітів тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів, мускарі, алліумів, лілій, хіонодокса, пролісків та інструкцію про посадку та допоміжні матеріали. Для нашої школи такий цінний подарунок важливий ще й тому, що одним із напрямів трудового навчання учнів є квітникарство, основи якого вихованці починають опановувати у школі, а потім вдосконалюють свої знання та навички у професійно-технічних закладах міста Харкова, отримуючи дипломи квітникарів-озеленювачів, з якими потім ідуть працювати у тепличні господарства та прекрасні харківські парки.
Головною місією проєкту стало ознайомлення дітей зі світом квітів за допомогою їх участі у висадці цибулин для своєї школи. Нідерландські благодійники вірять, що висадка їхніх цибулин біля шкіл України допоможе позитивно вплинути на моральний стан дітей, і покаже їм, що садівництво – це весела справа, яка розвиває в них любов до землі нашої Батьківщини. Але, на превеликий жаль, наше місто знаходиться у небезпечній зоні і наші учні роз’їхались по всій Україні та Європі, тому не змогли взяти участі у процесі висадки квітів. Проте педагоги та батьки учнів вирішили зробити дітям квітковий сюрприз. Вони зібрались 28 листопада на шкільному подвір’ї і, не дивлячись на зимову погоду, висадили цибулини квітів на клумби школи, сподіваючись, що навесні наші діти повернуться і на власні очі побачать, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти – квіти української перемоги, які виростили для них батьки та працівники школи, переймуть естафету від дорослих і будуть доглядати квітники та радуватись їх красі та цвітінню. І це буде справжнє свято для всіх! Дякуємо організаторам за такий чудовий проект. А висадку цибулин вихованці обов’язково побачать, тільки на світлинах.
@Flowers4school #flowers4school #квітидляшколи