УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ МИСТЕЦТВ «ВІЙСЬКОВІ ОБЕРЕГИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

У грудні 2022 року учні закладу освіти брали участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая», який проводив Український державний центр позашкільної освіти, з метою сприяння духовно-моральному та естетичному вихованню підростаючого покоління, формування національно-патріотичного світогляду дітей та молоді,  надання моральної підтримки військовослужбовцям, патріотичного виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва, зміцнення любові до Батьківщини, рідної мови, національної культури та родинних цінностей, розвитку творчих здібностей дітей. На фестиваль були надані роботи:

Сусла Анастасія, учениця 6-А класу, виготовила обереги-браслети. Клементьєв Артем, учень 2 класу, підготував вишиту серветку-оберіг.