ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають Всесвітні день здоров’я. Дата була обрана невипадково – 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров’я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети.

Незважаючи на те, що з часом люди навчилися берегти навколишнє середовище і ретельніше піклуватися про свій стан здоров’я, існує маса невирішених проблем, на які важливо звертати увагу.

Суть цього свята полягає в тому, щоб нагадати людям про те, як важливо зберігати бадьорість духу і хороше самопочуття.

Цього дня проводяться масові спортивні заходи і флешмоби.

Хто здоровий, той сміється,
Все йому в житті вдається,
Радість б’ється в нім щоднини
Це ж чудово для людини!
Хто здоровий, той не плаче,
Жде його в житті удача.
Він уміє працювати,
Вчитись і відпочивати.
Хто здоровий — не сумує,
Над загадками мудрує,
Він сміливо в світ іде
Й за собою всіх веде.
Бо здоров’я — це прекрасно,
Здорово, чудово, ясно!
І доступні для людини
Всі дороги і стежини!

Наші учні та педагоги дбають про своє здоров‘я, займаються фізкультурою. І до Дня здоров’я провели спортивний флешмоб «В здоровому тілі – здоровий дух», який можна переглянути за покликанням https://youtu.be/pUi4oBCSF1Q

Педагоги провели Уроки здоров’я, вікторини, підготували тематичний відеоматеріал та залучили вихованців до участі у обласній акції «Молодь – за здоровий спосіб життя» від ХОПДЮТ, метою якої була популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі. Діти намалювали плакати про бережливе ставлення до власного здоров’я та створювали спортивні фото колажі.