Акція “Нагодуй птахів”

Зима прекрасна пора року, але, на жаль, не для всіх. Це – важкий час, особливо для птахів. Зимуючі птахи не бояться морозів і примудряються добувати їжу навіть в найхолоднішу погоду. Взимку день короткий, а щоб вижити, не замерзнути, їжі потрібно з’їсти, набагато більше, ніж влітку.

З метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, розвитку пізнавального інтересу до життя зимуючих птахів, бажання допомагати їм у важких зимових умовах, для формування уявлення про роль людини в житті птахів взимку щороку в школі проходить природоохоронна акція «Нагодуй птахів». На початку зими проходить конкурс «Годівничка». Діти з педагогами та батьками виготовляють «їдальні» для птахів з різних матеріалів та різної конструкції. Вже стало доброю традицією, коли вихованці разом розвішують годівнички у шкільному саду. Учні  щодня слідкують за тим, щоб у годівничках завжди була їжа для пернатих гостей. Нехай буде смачно пташкам взимку!