День Героїв Небесної Сотні

У ці лютневі дні Україна вшановує пам’ять тих, хто навічно пав на Майдані за нашу свободу у 2014 році. У закладі освіти пройшли уроки пам’яті Героїв Небесної сотні, тих, хто відстоював своє право на євроінтеграцію, право на життя у країні, де немає насильства, де кожна людина має захищені права.  Гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Педагоги школи особливу увагу приділив освітленню подій 2013-2014 років, діти слухали пісні, дивились відеохроніку. Основна мета заходів – донести до учнів почуття гордості за те, що в нашій країні є багато прикладів того, як треба любити і захищати свою Батьківщину.

ДОВІДКА. День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ятний день встановлено указом Президента Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.(https://uk.wikipedia.org/wiki)

18-19 лютого 2021 року у закладі освіти були проведені заходи, присвячені вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні за наступним планом:

Назва заходу Термін виконання Відповідальний
1. Складання та затвердження плану проведення заходів присвячених Дню Героїв Небесної Сотні 13.02.2021 Заступник директора з НВР

Заступник директора з ВР

Педагог-організатор

2. Організація виставки у шкільній бібліотеці «Час плине, а пам’ять залишається» 15.02.-

Шкільний бібліотекар
3. Проведення уроки пам’яті «Хто вони Герої Небесної Сотні?» у 1-10 класах 18.02.-

Вихователі

4. Організувати виставку плакатів і малюнків «З Україною в серці»

18.02.-

5. Створення тематичного куточка «Небесна Сотня»» 18.02.-

Шкільний бібліотекар

6. Перегляд відеороликів про події Революції гідності: «Люди творять історію. Небесна Сотня», «Пам’яті Небесної сотні» для учнів 7-10 класів 18.02.-

Педагог-організатор

7. Висвітлення виховних заходів, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні на шкільному веб-сайті. 22.02.-23.02.2021- Світайло І.Б.

Зубрилова О.М.