День Незалежності України

24 серпня 2021 року в країні відзначили 30-річчя Незалежності України.  В урочистих заходах з нагоди свята на майдані Конституції взяли участь педагоги закладу освіти.

Керівництво, педагогічний та учнівський колектив закладу освіти вітають усіх зі святом. День Незалежності – день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя і любові, миру і злагоди, достатку і щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах, нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу.

До 30 річниці Незалежності України педагоги та учні школи створили фотомандрівку «Мальовнича моя Україна» зі світлин та відео, які знімали під час подорожей по країні. Переглянути яка наша країна багата, красива,  рідна,  наймиліша можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=059TGpv_unk&t=3s