День відкритих дверей у ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області»

13 травня 2021 року Державний навчальний заклад «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» запросив здобувачів 10 класу на День відкритих дверей з метою профорієнтаційної роботи. Вихованці нашого закладу та їхні батьки мали змогу ознайомитись із запропонованим переліком професій, якими можна оволодіти у закладі профосвіти, з умовами навчання, практики, познайомитись з викладачами. Учнів гостинно зустрічали у стінах закладу. Вони пройшли з екскурсією навчальними кабінетами та майстернями, відвідали виставку продукції здобувачів освіти центру, завітали на концерт та ярмарок, де їх пригостили польовою кашею та солодкими смаколиками.