ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня 2020 року заклад освіти розпочав навчання учнів. Педагоги присвятили перший урок темі  «Культура здорового способу життя у нових обставинах», під час яких провели з дітьми роз’яснювальну роботу та інструктажі з безпеки життєдіяльності в умовах пандемії, спричиненій коронавірусом sars-cov-2, про дотримання санітарно-гігієнічних правил для запобігання захворюваності. Цього дня класні керівники і вихователі зі своїми вихованцями провели виховні години на теми: «Діти об’єднують Україну!», «Я люблю свою країну», «Добре тим жити, хто вміє дружити», «Краса людини – її доброта». Батьки вихованців  були ознайомлені з новими правилами організації освітнього процесу, відвідування закладу освіти учнями, дотримання санітарно-гігієнічних вимог для запобігання розповсюдження та захворюваності на корона вірус.