Екскурсія до музею коштовного та декоративного каміння

Під час канікул вихованці 6 і 7 класів відвідали зі своїми педагогами геологічний музей при Харківській обласній станції юних туристів.  Дітям провели екскурсію по експозиції,  яка відображає мінеральні багатства і геологічну будову різних районів України та світу, експонати до неї зібрали гуртківці ХОСЮТ у походах та експедиціях.  Здобувачам освіти розповіли про види металевих руд, коштовного та декоративного каміння, їхній видобуток в Україні та світі, про використання у промисловості. Із захоплення та подивом діти розглядали зразки коштовного каміння, тримали у руках шматки металевих руд, скам’янілі залишки дерев, величезні кришталі солі, розглядали у камінні відбитки скам’янілих риб та комах. Лекція була цікава і пізнавальна, діти наочно закріпили знання, отримані на уроках географії, природознавства, фізики і хімії у побуті.