Ліплення із солоного тіста

Вихованці закладу освіти продовжують опановувати нові види декоративно-ужиткового мистецтва на уроках труда та в позаурочний час. Цього разу учитель трудового навчання Халєєва Вікторія Олександрівна вчить учнів працювати із солоним тістом та виготовляти з нього панно та сувеніри. Діти навчились замішувати солоне тісто, ліпити основу  та дрібні деталі виробу, фарбувати, оформлювати виставковий варіант. Заняття ліпленням сприяють розвитку психічних процесів: мисленню, пам’яті, уваги, розумової діяльності, а також творчому розвитку, естетичному вихованню, зняттю психологічної напруги. Ліплення з тіста розвиває дрібну моторику, уяву, спритність, розширює знання про навколишній світ, уявлення про форму і колір і при цьому стимулює мовний розвиток. Ліплення із солоного тіста – це один з видів арт-педагогіки, яка сприяє здійсненню корекційно-розвиткової роботи. Діти із задоволенням відвідують заняття, свої результати представлять на шкільній виставці дитячих творчих робіт.