Майстер-клас «Смак Різдва»

28  грудня 2020 року учитель трудового навчання з декоративно-ужиткового мистецтва Халєєва Вікторія Олександрівна провела для вихованців 9 та 10 класів майстер-клас «Смак Різдва» з розпису імбирних пряників. Учні опанували один з видів декоративно-ужиткового мистецтва, відомого з давніх часів. Учитель розповіла історію виникнення імбирних пряників, разом з дітьми пригадали казки, в яких розповідається про це печиво,  навчились готувати цукрово-білкову глазур, опанували техніку розпису. В результаті вийшла купа красивих, ароматних, святкових смаколиків. Їх діти подарували своїм друзям, батькам, педагогам. Заняття вийшло цікавим, пізнавальним, панувала святкова творча атмосфера. Учні отримали нові знання, уміння, позитивні емоції та гарний настрій. Майстер-клас «Смак Різдва» з розпису імбирних пряників.