Міжнародний день сім’ї

Слово «родина» походить від кореня «род», «рід», що говорить саме за себе. «Сім’я» –  це народження і виховання дітей, яке традиційно вважається основним призначенням створення сім’ї. А ще – це міцний духовний зв’язок між усіма її членами. Сім’я була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому союз сім’ї і держави – необхідна умова процвітання і добробуту його громадян. Благополуччя сім’ї завжди залишатиметься мірилом розвитку і прогресу країни.

15 травня, починаючи з 2012 року,  в Україні святкують Міжнародний день сім’ї. Це свято з 1994 року відзначають у всьому світі згідно постанови Генеральної асамблеї ООН. А кожної другої неділі травня святкують Міжнародний день матері, який у цьому році випав на 12 травня.

У нашому  закладі освіти провели виховні заходи, присвячені Міжнародному дню сім’ї та Дню матері: класні керівники і вихователі провели виховні години «Родина, родина –  від батька до сина», батьки разом з дітьми створили газети про життя своїх сімей  «Велика родина – міцна Батьківщина», діти малювали на тему «Моя сім’я». Виставка стіннівок про родини наших вихованців була найпопулярнішим місцем 15 травня. Діти із цікавістю розглядали світлини, читали вірші, прислів’я та приказки про родину.