Нагорода за участь у конкурсі-виставці «Різдвяна писанка»

Вихованці закладу освіти у грудні 2020 року приймали участь у обласній виставці-конкурсі «Різдвяна писанка», який проводив Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості. Під керівництвом учителя трудового навчання Білоєдової Любові Івановни Іванова Карина, учениця 7 класу,  підготувала  святкову ширму-вишивку «Різдвяні візерунки»,  за яку отримала Диплом ІІІ ступеня за роботу у номінації «Різдвяна вишивка» у віковій категорії 11-14 років. Під керівництвом учителя трудового навчання Халєєвої Вікторії Олександрівни учні Іванова Олена та Коваленко Олександр, учні 9 класу, підготували композицію у техніці декупажу «Святковий букет», за яку отримали Подяку за високий рівень виконання творчої роботи та активну участь у виставці-конкурсі «Різдвяна писанка». Вітаємо наших талановитих учнів та їх педагогів, бажаємо творчих успіхів, натхнення та нових перемог.