Підсумки проведення новорічно-різдвяних свят

Новорічними та різдвяними святами у 2019/2020 навчальному році було охоплено 100 % вихованців.     В школі були проведені такі загальношкільні заходи: до дня Святого Миколая театралізоване  свято «Миколай, Миколай, ти до нас завітай. Усім дітям посміхнись, щирим серцем пригорнись»,  конкурс-огляд класних кімнат «Новорічний настрій», новорічне свято «Новорічний калейдоскоп», виставка новорічних стіннівок та малюнків «Чарівна новорічна казка», виставка новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет», виставка в бібліотеці «Новий рік, Новий рік скоро прийде на поріг», участь і відвідування вихованцями виставки новорічних букетів «Зимовий вернісаж» у ХОПДЮТ, проведення новорічно-різдвяних родинних свят по класах.

Під час новорічних свят та зимових канікул діти відвідали святкові заходи: в Харківській філармонії Губернаторську ялинку до Дня Святого Миколая 15  вихованців; ігрову програму в ХОПДЮТ до Дня Святого Миколая – 25 дітей, новорічну виставу «Пригоди у ритмі Нового року» в ХОПДЮТ – 55 дітей, в Муніципальному центрі культурних ініціатив переглянули  мюзикл «Бременські музики» – 30 вихованців; у Харківській спеціалізованій школі № 156 відвідали виставу «Кицин дім» – 30 вихованців, у театр «Тимур» побувало на виставі «Я – Робін гуд» 50 вихованців. Для дітей були організовані екскурсії до Головної ялинки міста на майдані Свободи та прогулянки святковим Харковом.

До заходів залучені діти пільгових категорій: 2 дитини, позбавлені батьківського піклування;1 дитина, яка є внутрішньо переміщеною особою із зони ООС; 1 дитина, яка має статус постраждалої внаслідок Чорнобильської аварії; 90 дітей з інвалідністю; 3 дитини, які проживають у сім’я, що опинилися в складних життєвих обставинах; 21 дитина із багатодітних сімей; 33 дитини з малозабезпечених та неповних сімей.

Усі вихованці  закладу отримали подарунки до Дня Святого Миколая та до Нового року.