Подорож «В країні геометрії»

Проблема навчання математики в сучасному житті набуває все більшого значення, це пояснюється розвитком математичної науки і проникнення її в різні галузі життя і знань.

3 лютого 2021 року вихователь Ковтун Тетяна Василівна провела з учнями 4-А класу виховний захід «Подорож «В країні геометрії»», згідно плану проведення Року математичної освіти в закладі освіти. Учні класу із задоволенням брали участь у іграх з геометричним матеріалом: «Будиночок», «Кольорові кружечки», «Два образи», що дозволило сформувати у дітей навички роботи з геометричним матеріалом. Під час заняття вихованці повторили назви простих геометричних фігур, кольорів, математичних величин. Діти мали змогу розвивати зорову пам’ять, логічне мислення, спостережливість, уміння класифікувати, порівнювати, робити висновки. Захід сприяв розвитку зв’язного мовлення, розширенню світогляду, умінню працювати в групах. Вихователь приділила особливу увагу розвитку в учнях просторових уявлень, поєднанню початкових знань з геометрії з повсякденністю.