ПОСТЕРИ «СПІЛЬНО ДО НАВЧАННЯ»

30 листопада 2022 року КЗ «ХСШ №3» ХОР  отримав електронні версії  постерів «Спільно до навчання» у рамках загальнонаціональної кампанії, що реалізується ГС «Освіторія» у співпраці з Міністерством освіти на науки  та за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). В межах кампанії також розроблено платформу OsvitaNow https://osvitanow.org/ , де зібрані відповіді на найпоширеніші запитання педагогів і батьків щодо навчання, здоров’я, психологічної та соціальної підтримки тощо. Яскраві постери з посиланням на платформу допоможуть вчителям, учням та їхнім батькам дізнатися більше про правила евакуації у школі, мінну безпеку, активності в укритті, ВШО. А також знайти поради щодо психологічної підтримки дітей різного віку та самопідтримки для батьків та вчителів. Переходьте за посиланням або скануйте QR-код та більше дізнавайтесь про навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали від Оcвіторія Медіа.