УЧАСТЬ У ОБЛАСНІЙ АКЦІЇ «МОЛОДЬ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»

У квітні 2023 року учні закладу освіти взяли участь у обласній акції «Молодь за здоровий спосіб життя», яку проводив КЗ «Харківський обласний палац  дитячої та юнацької творчості», присвячену Всесвітньому дню здоров’я. Метою акції була популяризація  та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Диплом за ІІІ місце у номінації «Застосування знань про здоровий спосіб життя у повсякденному житті» отримав учень 7 класу Радченко Олег за фотоколаж «Про здоров’я дбаю – спорт не забуваю». Подяки учасників акції у номінації «Здоровий спосіб життя – це важливо!» отримали: учні 10 класу Шевченко Дмитро та Проценко Григорій, учень 7 класу Стадник Кирило та учениця 3 класу Березовська Аліса.

Вітаємо учасників, їхніх батьків, педагогів! Бажаємо подальших успіхів у творчій діяльності та здійснення всіх мрій і планів. Всім міцного здоров’я, сил, витримки, миру, перемоги!