Участь у обласній виставці-конкурсі писанкарства «Українська великодня писанка»

У квітні 2021 року вихованці закладу освіти взяли участь у обласній виставці-конкурсі писанкарства «Українська великодня писанка», яка проходить у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості. Для участі у конкурсі надані наступні роботи наших учнів:

1. Великодні листівки у техніці ниткографії, Лисенко Владислав, 6 клас, керівник Білоєдова Любов Іванівна.
  2. Великодня композиція «Великодній настрій», колективна робота учнів 10 класу, керівник Білоєдова Любов Іванівна.
  3. «Веселкові писанки» у техніці квілінгу, Кучеренко Земфіра, 8 клас, керівник Халєєва Вікторія Олександрівна.
  4. «Квіткові візерунки» у техніці квілінгу, Мараховська Лора, 9 клас, керівник Халєєва Вікторія Олександрівна.
  5. Декоративна писанка «Великодня красуня», Жук Дар’я, 10 клас, керівник Білоєдова Любов Іванівна.
  6. Декоративна писанка «Великодня фантазія», Крамчанінов Дмитро, 10 клас, керівник Білоєдова Любов Іванівна.
  7. Декоративна писанка «Яскрава крапанка», Жарко Дмитро, 9 клас, керівник Халєєва Вікторія Олександрівна.
  8. Декоративна писанка «Весняне диво», Іванова Олена, 9 клас, керівник Халєєва Вікторія Олександрівна.
  9. Компоциція «Оксамитові красуні», Голіхвастов Геннадій, Діжиченко Богдан, Коваленко Олександр, 9 клас, керівник Халєєва Вікторія Олександрівна.
  10. Вишивка «Великоднє курчатко», Гринченко Надія, 6 клас, керівник Іванова Наталія Володимирівна.

Бажаємо учасникам творчих успіхів, натхнення та перемоги!