УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ГОДІВНИЧКА»

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Годівничка» проводився з грудня 2022 по березень 2023 року в КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни.

Учні нашого закладу освіти брали активну участь у конкурсі. 17 дітей підготували конкурсні роботи. Вони виготовляли годівнички та розвішували біля своїх будинків, у парках та садках, підгодовували птахів, тим самим, вивчали які види птахів живуть в Харківській області, в Україні, в Європі, який корм потрібен пернатим, а який шкідливий,  спостерігали за життям зимуючих птахів, вчились піклуванню та турботі. Малювали птахів, яких бачили біля годівничок, робили світлини.

Результати конкурсу:

1. У номінації «На кращу годівничку» ІІІ місце посів АНМЕНДИНГЕР Володимир, учень Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №  класу. Він виготовив яскраві годівнички з пакетів для соку.
  2. У номінації «Еко-вчинок на захист пернатих» посіли ІІ місце: САЙФУДІНОВ Сергій, учень 10 класу, подав на конкурс фотоколаж про етапи виготовлення годівнички-будиночка з великої пластикової пляшки; ФІЛАТОВ Іван, учень 9 класу, який зробив годівничу з дерева та метало профілю та розмістив у садку біля дому; СЕМЕНЮК Тимофій, учень 9 класу, намалював плакат про птахів Харківщини.
  3. У номінації «На кращий малюнок» посів ІІ місце – КОЗИРЄВ Роман, учень 4 класу, який намалював годування лісових птахів та звірів.

Переможці конкурсу «Годівничка» отримали грамоти. Всі учні отримали сертифікати учасників.

Учням, батькам, педагогам щирі вітання, натхнення, творчих здобутків, подяка за дбайливе ставлення до природи та тварин!