УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКМУ ЗАОЧНОМУ КОНКУРСІ РОБІТ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ «МОЯ КРАЇНА – УКРАЇНА»

З 01 по 12 грудня 2022 року КЗ «ХОПДЮТ» проводив обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних  фотоаматорів

«Моя країна – Україна» з метою розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді; популяризація краси природи України, її культурних та історичних цінностей;  національно-патріотичного виховання; формування в учнівської молоді екологічної культури, активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни; розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення; популяризація та пропаганда фотоаматорства, розвитку творчих здібностей. Учні нашого закладу освіти взяли участь у фотоконкурсі з фотороботами:

• Вага Єлизавета, учениця 9 класу, світлина у номінації «Пейзаж» «Лани широкополі», світлина у номінації «Жанрове фото» «Урожай»;
  • Семенюк Тимофій, учень 9 класу, світлина у номінації «пейзаж» «Природа України», світлина у номінації «Флора і фауна» «Сокирки польові»;
  • Миргородський Антон, учень 9 класу, світлина у номінації «Лемурійське озеро», світлина у номінації «Флора і фауна» «Джміль-трудівник»;
  • Новіков Єгор, учень 4 класу, світлина у номінації «Флора і фауна» «Їжачок»;
  • Горнєва Вікторія, учениця 9 класу, світлина у номінації «Жанрове фото» «Осінь на Північній Салтівці», у номінації «Флора і фауна» «Метелики на майорцях».

Вітаємо наших талановитих та активних учасників  та переможців конкурсу. Миргородський Антон нагороджений грамотою за значні результати у фотоаматорстві. Вага Єлизавета зайняла ІІ місце за світлину «Лани широкополі» у номінації «Пейзаж». Горнєва Вікторія зайняла ІІ місце за світлину «Осінь на Північній Салтівці» у номінації «Жанрове фото». Бажаємо всім натхнення, наснаги, яскравих вражень та красивих видів для створення гарний фоторобіт, розвитку та збагачення талантів!