Участь у Всеукраїнському конкурсі «Будьмо гідними!»

23 листопада 2020 року учні 9 класу закладу освіти взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Будьмо гідними!» від освітнього проєкту «Всеосвіта» до Дня Гідності та Свободи. Конкурс проходив з метою: підвищення рівня сформованості національно-патріотичного світогляду  школярів, для сприяння виховання поваги до культурної спадщини українського народу, для прищеплення інтересу дітям до вивчення історії України, традицій, звичаїв, мистецтва, літератури, виховання любові до рідної землі, родини, довкілля, для розвитку в учнів найкращих людських чеснот: працелюбності, справедливості, чесності, відданості, доброти.

Результати конкурсу:

І місце: Іванова Олена.

ІІ місце: Діжиченко Богдан, Голіхвастов Геннадій.

ІІІ місце: Коваленко Олександр, Бабенко Світлана.

Сертифікати учасників: Звєрєв Віктор, Литовченко Тетяна, Даниленко Нікіта, Васильєва Софія, Жарко Дмитро, Мараховська Лора.

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо бути гідними носити звання «УКРАЇНЦІ» та дізнаватися ще більше цікавинок про нашу рідну Батьківщину!