УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ТВОРЧИХ ПРОЄКТІВ «КОД НАЦІЇ. УКРАЇНСЬКА СНІЖНИЦЯ.»

У січні 2023 року  учні закладу освіти брали участь у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код Нації. Українська Сніжниця.»,  який проводив Український державний центр  позашкільної освіти з метою підвищення та розвинення серед українського народу культурних, освітніх, духовних та патріотичних цінностей у сучасному українському суспільстві; популяризації україномовного контенту, української культури та народних звичаїв, зокрема пошуку сучасного «Коду Нації» крізь призму автентичної культури, історії та традицій,  сприяння розвитку української культури завдяки залученню творчої спільноти до створення конкурсних робіт; створення інформаційного культурного простору, зокрема поповнення культурного фонду робіт, спрямованих на інтелектуальний та творчий розвиток особистості; підтримки митців, сприяння їх самореалізації та стимулювання подальшої творчої діяльності. На конкурс були підготовлені творчі роботи:

• Сайфудіновим Сергієм, учнем 10 класу, під керівництвом учителя трудового навчання Юліани Аркадіївни Філімонової, панно з ґудзиків «Новорічна ялинка» для участі у номінації декоративно-ужиткових робіт (прикрас на новорічну тематику), виготовлених з вживаних речей та вторинної сировини «Еко-Україна».
  • Івановою Кариною, ученицею 9 класу, під керівництвом учителя трудового навчання Любові Іванівни Білоєдової , святкова ширма у техніці ниткографії «Різдвяні візерунки» для участі у номінації «Майстерна Україна. Оригінальний жанр.».
  • Миргородським Антоном, учнем 9 класу, під керівництвом вихователя Ольги Вікторівни Ганечі, різдвяна композиція у техніці паперопластики «Вогонь  надії» для участі у номінації «Майстерна Україна. Оригінальний жанр.».

Результати творчого конкурсу:

• Сайфудінов Сергій став переможцем, зайняв І місце у віковій категорії 15-17 років у номінації «Еко-Україна», отримав Диплом переможця конкурсу.
  • Іванова Карина та Миргородський Антон отримали дипломи учасників конкурсу за активну участь та оригінальне оформлення виробів.

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо натхнення, розвитку творчих здібностей та майстерності, досягнень та подальших перемог!