УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ПРОЄКТІ «МІШЕЧОК»

У квітні 2021 року Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» запропонував школярам стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень та взяти участь у  Всеукраїнському проєкті  «Мішечок» з пропозицією щодо максимальної заміни пластику та розвитку альтернативного напрямку відповідального споживання Земних ресурсів, поширення ідеї відмови від поліетилену, формування звички з користування багаторазовими торбинками у побуті. Учасники екологічного руху закликають  шити екомішечки для користування в повсякденному житті. Торбинки можуть ставати щоденною корисною звичкою в кожній родині – альтернативним пакуванням  при покупці товарів. Вихованці нашого закладу освіти разом з педагогами та батьками також долучилися до екологічного проекту «Мішечок». Діти старанно працювали над своїми виробами та пошили гарні, красиві, зручні  багаторазові торбинки. Процес виготовлення торбинок та результат можна переглянути за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=QLHFZUoTPnw . Дякуємо за можливість взяти участь в такому прекрасному конкурсі!