УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ СЕМІНАРІ

22 лютого 2023 року педагоги КЗ «ХСШ №3» ХОР взяли участь у Всеукраїнському семінарі-практикумі «Психолого-педагогічний підхід у освітній діяльності дітей з особливими освітніми потребами». Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «Ukraine Active». З доповідями на теми організації освітнього процесу, роботи соціально-психологічної служби закладу освіти, корекційно-реабілітаційної роботи, психологічної підтримки, психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП  у спеціальних  та інклюзивних закладах, ІРЦ виступили провідні спеціалісти у галузі спеціальної та інклюзивної освіти: доцентка кафедри, доктор психологічних наук, доцент Бевз Г.М.; доктор педагогічних наук, професор Єфіменко М.М.; кандидат психологічних наук Флярковська О.В.; кандидат педагогічних наук, директорка молочанського ІРЦ. Педагоги мали змогу отримати нові знання у сфері колекційної педагогіки, підвищити свій професіональний рівень, отримати відповіді на актуальні питання.

Педагогічний колектив КЗ «ХСШ №3» ХОР висловлює подяку за цікаву та корисну  інформацію, змістовний семінар.