Участь у ХVІ Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Третього грудня 2022 року виповнилося 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя – гуманіста, поета музиканта, педагога. Україна  та весь світ зустрічають ювілей Григорія Сковороди, який внесено до переліку ювілейних дат ЮНЕСКО на 2022 рік. Спадщина Сковороди належить до визначних надбань світової культури, а його ім’я зайняло помітне місце в ряду видатних діячів минулого, які збагатили філософську думку за культурну спадщину України.       23-24 листопада 2022 року у місті Харкові в режимі онлайн відбулася ХVІ Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…», присвячена 300-річчю від дня народження Г.С. Сковороди. Організаторами конференції є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради та за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.
Програмою конференції передбачалося робота секцій за такими напрямами: «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди”; «Етнографічні особливості краю»; «Глобальні проблеми сучасності»; «Духовні скарби мого краю»; «Сенс життя у поглядах сучасної молоді»; «Діти і війна: сучасний вимір».

Учасники конференції – учні зі всієї України. Учень 10-го класу Комуналь ного закладу «Харківська спеціальна школа  № 3» Харківської обласної ради, Сайфудінов Сергій разом з вихователем Усковою Мариною Олексівною  працював  над дослідженням, тематика якого  зацікавила організаційний комітет Всеукраїнської конференції .

За підсумками конференції Сайфудінов Сергій нагороджений  грамотою. Тези його  дослідницької  роботи надруковані у збірнику найцікавіших доповідей конференції.