Виставка писанок «Великоднє дерево»

Вихованці закладу освіти, готуючись до Великодніх свят, на уроках трудового навчання, образотворчого мистецтва, гурткових заняттях та у позаурочний  час виготовляли великодні писанки, що були виконані у  різних техніках: традиційний розпис за допомогою воску і фарб, сучасний розпис, квілінг, прикрашання стрічками, декупаж, бісероплетіння. Діти старались, писанки вийшли красиві, яскраві, різноманітні. Із дитячих писанок була створена святкова виставка «Великоднє дерево». Батьки, гості, працівники школи і самі вихованці мали змогу ознайомитись із творчими роботами. Особливу зацікавленість та захоплення «Великоднім деревом» виявили малюки. Після свят писанками буде поповнено експозицію «Українські календарно-обрядові свята» у шкільному етнографічному кабінеті «Світлиця».