Відкритий урок з української літератури у 7 класі

25 лютого 2021 року учитель Зубрилова Ольга Миколаївна провела з учнями 7 класу відкритий урок української літератури на тему “Леся Українка “Давня весна””. Урок проведений згідно плану проведення Місячника української мови і літератури у закладі освіти, присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Під час уроку учні продовжили знайомство з поетичною творчістю відомої української поетеси, зосереджуючи увагу на вірші “Давня весна”. Діти працювали активно, виконували навчальні завдання: виразно читали вірш, складали інформаційне “гроно” до образу весни, виконували текстові завдання “Чи уважний ти читач?”, створили літературну газету “Ланцюжок життєдіяльності Лесі Українки”, сплели “поетичний віночок” у пам’ять про видатну поетесу. Урок проведений на належному методичному рівні, діти були активні, заціквлені.