Виховний захід з елементами тренінгу «Стоп булінг!»

28 лютого 2019 року вчитель  основ здоров’я Білоєдова Любов Іванівна разом з практичним психологом Кравченко Міленою Сергіївною  провели для здобувачів освіти 6-10 класів виховний захід з елементами тренінгу «Стоп булінг!».  На даний час тема булінгу актуальна в Україні. Захід проведений з метою розповісти учням про поняття «булінг», його прояви і види, про агресивну поведінку підлітків. Вихованці вчились розрізняти  прояви булінгу від дружніх підтрунювань та жартів,  контролювати себе в різних критичних ситуаціях, протистояти кривдникам та зупиняти булірів. Діти активно приймали участь в обговоренні теми про булінг, розмірковували над поданими тренувальними ситуаціями, що пропонувала практичний психолог. Також діти  переглянули навчальні відеоролики та мультфільми про попередження жорстокості між дітьми. Сподіваємося, що кожен присутній на виховному  заході виніс для себе урок і не залишиться байдужим, якщо стане свідком булінгу, а також зрозумів як протистояти булірам, до кого можна звернутись за допомогою у небезпечній ситуації.