Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В  рамках місячника шкільних бібліотек з 01 жовтня по 31 жовтня 2019 року були проведені  різноманітні бібліотечні заходи, що  сприяли розвитку і самореалізації кожного учня, усвідомлення громадської і соціальної позиції, відповідно до інтересів Української держави.  Формування в них бажання,  вчитися  упродовж  всього  життя,  продуктивно розв’язувати  нагальні  проблеми  сучасності. Заходи відбулися за наступним планом:

№ з/п Дата проведення Назва заходу Клас Відповідаль

ний

1 01.10.19  Інформаційна хвилинка: відкриття місячника шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». 1- 10 Бібліотекар,

педагог-організатор

2 02.10.19 –

31.10.19

Тематична виставка  «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». 1- 10 Бібліотекар
3 01.10.19 –

31.10.19

Тематичні книжкові виставки, що сприяють розвитку творчості дітей:

«Від книжки до творчості»,

«Умілі руки не знають смутку»

1-10 Бібліотекар
4 09.10.19 Дублер-шоу «Бібліотекар на годину»

9-10 Бібліотекар

5 Протягом місяця Бесіди: «Діти, книга, бібліотека»; «Книга-джерело самоосвіти»;

«Чи потрібні книги сьогодні?»

1- 10 Бібліотекар,

вихователі

6 Протягом місяця День бібліотворчості: «Читаємо, малюємо, граємо»

1- 10 Бібліотекар, педагог-організатор,