Загальношкільне українознавче свято «Великодні дива»

25 квітня 2019 року вихователь Левченко Наталія Олегівна з вихованцями  закладу освіти  підготувала і провела загальношкільне українознавче свято  «Великодні дива». Під час заходу діти дізнались про історію виникнення свята, цікаві традиції і звичаї святкування в Україні, дізнались про різні види великодніх крашанок і писанок, що означають намальовані на писанках  символи, співали святкові пісні,  розігрували сценки про святкування Великодня, молодші вихованці танцювального гуртка «Гармонія» підготували танок «Писанки-крапанки». Також Наталія Олегівна розповіла про розваги та ігри з писанками, в які грали українські діти на Великдень. Із великим задоволенням малеча грала в рухливі ігри «Знайди писанку», «Писанка в колі», збирали пазли-писанки. Особливу увагу вихователька приділила великоднім обрядам:  відвідування святкової служби у храмі,  правила поведінки під час великодніх заходів у церкві та на цвинтарі, розповіла про збирання великоднього кошику.  Метою виховного заходу було: розширити знання учнів про Великодні свята, розкрити зміст свята:  вербна неділя, чистий четвер, відроджувати звичаїв та обрядів українського народу, примножувати його традиції, виховувати у дітей шанобливе ставлення до рідного краю.