В гостях майстриня-лялькарка

15 квітня 2019 року до вихованців закладу освіти завітала майстриня-лялькарка із своїми ляльками. Алла Вікторівна займається виготовленням ляльок у вільний від роботи час, це її захоплення. Майстриня розповіла дітям, що виготовляє різні види ляльок: каркасні, мотанки, з керамічної маси, а також із старого одягу, непридатних речей. В результаті народжуються різноманітні ляльки, які вона дарує знайомим, друзям, а найбільше, дітям. Алла Вікторівна продемонструвала виготовлення найпростішої ляльки-мотанки – народного оберегу з обрізків тканини. Діти змогли побачити як з безформних клаптиків тканини і ниток народжується витвір декоративного мистецтва. Майстриня показала як із старих капронових панчіх робить голови, руки та ноги каркасних ляльок, із хутра і ниток волосся. Процес виготовлення ляльок зацікавив дітей, вони уважно спостерігали за роботою майстрині та слухали її розповіді. Час минув швидко, під час заняття діти познайомились з цікавим видом декоративно-ужиткового мистецтва  – лялькарством, який зможуть опанувати на уроках трудового навчання, дізнались як дати речам, що вийшли з використання, друге життя у вигляді іграшок, якими можна гратись, дарувати у вигляді сувеніра чи оберегу.